LEGO Harry Potter 2022 – jakie nowości czekają na wszystkich czarodziejów

Zarówno książki, jak i filmy z niesfornym czarodziejem Harrym Potterem mają ogromną rzeszę fanów i nie ma w tym nic dziwnego! Wspaniała historia, interesujący bohaterowie, a do tego mnóstwo magii potrafi zaczarować każdego. Dla wszystkich czarodziejów, którzy wciąż czekają na swój list z Hogwartu, LEGO przygotowało ogromną kolekcję klocków. LEGO Harry Potter to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika, a 2022 zaskoczył kolejnymi nowościami. Co znajduje się w tych nowościach i w co warto się zaopatrzyć? 

LEGO Harry Potter 2022 – prawdziwa gratka dla każdego czarodzieja!

Lego harry potter 2022, ten i wiele innych produktów wysokiej jakości w sklepie internetowym to świetna kolekcja i dla małych i dla dużych. Większość zestawów można dawać dzieciom już w wieku 8 lat, dzięki czemu nawet takie maluchy będą mogły wejść w świat ukochanych bohaterów. W 2022 roku LEGO przygotowało mnóstwo nowości, które potrafią sprawić dużo frajdy. Są tam zarówno mniejsze zestawy, które składają się z niecałych 100 elementów, jak i takie, które mają ich nawet 1000. Każdy może tu znaleźć coś ciekawego dla siebie, bo do kolekcji Harry Potter dołączyły między innymi takie zestawy jak: 

– LEGO 76408 Harry Potter – Ulica Grimmauld Place 12 
– LEGO 76403 Harry Potter – Ministerstwo Magii
– LEGO 76406 Harry Potter – Smok rogogon węgierski
– LEGO 76402 Harry Potter – Komnata Dumbledore’a w Hogwarcie
– LEGO 76398 Harry Potter – Skrzydło szpitalne Hogwartu
– LEGO 76399 Harry Potter – Magiczny kufer z Hogwartu
– LEGO 76400 Harry Potter – Testrale i kareta z Hogwartu
– LEGO 76407 Harry Potter – Wrzeszcząca Chata i wierzba bijąca
– LEGO 76401 Harry Potter – Dziedziniec Hogwartu: na ratunek Syriuszowi

Dla kogo sprawdzi się LEGO Harry Potter 2022? 

Tegoroczne zestawy LEGO Harry Potter są idealne niemal dla każdego. Wiele z nich pozwala na odgrywanie kultowych scen znanych z książki czy filmów. Znajdują się tu zarówno prostsze konstrukcje, jak i te bardziej skomplikowane, które potrafią wciągnąć na długie godziny. Klocki można układać samemu lub razem z rodziną i cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami. Wiele zestawów wyposażonych jest także w takie postacie jak Harry, Hermiona czy nawet Syriusz. Mają także różnorodne ubrania i wyrazy twarzy, dzięki czemu zabawa nimi jest o wiele ciekawsza.