Program ex18


Sobota 7.07.2018


LUDOŻERCY Z INNEJ WSI
koncert
godz.20.00
ZCK

Niedziela 8.07.2018 


Tomasz Bzdęga
„Hyperborea”
wystawa malarstwa/ilustracja muzyczna -
Strefa Niskich Ciśnień - dźwięk
godz.18.00
Kazamaty

Igor Mikoda
Obiekt
wystawa
godz.18.00
Kazamaty

Poniedziałek 9.07.2018 


Agata Magdalena Sulikowska
malarstwo
godz.18.00
Galeria Baszta

Michał Kaczmarczyk Trio
koncert
godz. 19.00
Kazamaty



Wtorek 10.07.2018


Cathy & Co (FRANCJA/WIELKA BRYTANIA)
koncert
godz.20.00
ZCK


Środa 11.07.2018 


Theatre-Laboratory „Alma Alter” (BUŁGARIA)
„Beauty and the Beast”
godz.20.00
ZCK

Czwartek 12.07.2018 


Theatre-Laboratory Alma Alter (BUŁGARIA)
"September" Geo Milev/Petya Yosifova
godz.18.00
Kazamaty

 
Grupa Widno
LIVE ACT
godz.20.00
ZCK


Piątek 13.07.2018


Pracownia Teatru Tańca
Stamina 
Teatr
godz.19.00
ZCK


Koncert zespołu DRUNK 'N' ROLLED
godz.20.00
ZCK


Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów
Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.21.30 program dla dorosłych
Filharmonia Folkloru Polskiego 

claremontjpg



Sobota 14.07.2018

 
prezentacja działań powarsztatowych  
spektakl
godz.20.00
ZCK

Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów
Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.21.30 program dla dorosłych
Filharmonia Folkloru Polskiego

claremontjpg 

PROGRAM DLA DZIECI I RODZICÓW


Niedziela 15.07.2018 


Novy Ruch Teatr
„Ciao Ciało”
Przedstawienie dla najmłodszych widzów
w wieku 0-5 lat
godz.12.00
ZCK

Prezentacja Filmów Międzynarodowego Festiwalu Filmów
Krótkometrażowych w Clermont Ferrand (FRANCJA)
godz.15.00
Program dla dzieci !
Filharmonia Folkloru Polskiego 

claremontjpg

Wydarzenia towarzyszące : 


Artyści działający w przestrzeni wiejsko/miejskiej podczas trwania Festiwalu Experyment
Jacek Bąkowski i Dorota Bąkowska,
Maciej Bohdanowicz,
Tomek Bzdęga,
Cathy&Co,
Mirosław Gugała,
Jarosław Fabiś
Joanna Hanć,
Ola Kozioł , Suavas Lewy,
Igor Mikoda,
Dawid Majgat/ Republika Y
Andrzej Michalik,
Przemek Szydłowski,
Ra Kajol, (BANGLADESZ)
Strefa Niskich Ciśnień,
Agata Sulikowska,
gość specjalny Hanna Kubackova performance Lomi Lomi

* warsztaty dla dzieci i młodzieży , zapisy tel.
* warsztaty otwarte dla wszystkich zainteresowanych, zapisy tel.
ilość miejsc ograniczona
Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu prosimy o sprawdzanie aktualizacji programu na stronie 
www.experyment-festival.pl