Doświadcz magii lego z Harrym Potterem !

Lego Harry Potter 2022 to jedyna taka okazja, dla małych i dużych, żeby doświadczyć magii w najlepszym wydaniu z klockami lego!

Klocki lego zabawa dla każdego!

Nie znam osoby, która nie lubi układać klocków lego, jest świetny sposób na nudę, dodatkowo pobudza kreatywność i przy tym naprawdę fajnie bawi. Niezależnie od posiadanego wieku klocki lego dają dużo frajdy, bawiąc się nimi samemu i tym bardziej, kiedy znajdziemy kogoś do wspólnej zabawy, gdzie miło spędzimy czas.

Odrobina magii z Harrym Potterem!

Magiczna edycja klocków lego jest o tyle niezwykła, że dzięki różnym elementom czy to ze świata filmu, czy książek pozwala poczuć ten klimat magii, który jest obecnej na każdym kroku w tym uniwersum. Możemy zbudować repliki budowli takich jak Zamek w Hogwarcie czy Chatka Hagrida i odgrywać sceny z filmu. W zestawach są też edycje lego ulubionych bohaterów takich jak Harry Potter czy Hermiona Granger. Jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia bowiem zawsze, możemy wybudować jakieś nowe magiczne miejsce z posiadanych klocków.

Ciekawe zestawy lego warte uwagi to

Lego Harry Potter – Privet Drive 4.
Jest to możliwość wykonania już legendarnego domu, w którym Harry mieszkał. W zestawie znajduje się jeszcze samochód ze sceny ucieczki w Komnacie Tajemnic.
Lego Harry Potter Pokój Życzeń w Hogwarcie
Ten zostaw, pozwala na poczucie magii w pokoju życzeń znanego z późniejszych części.
Zamek Hogwart
Ten nietani zestaw oferuje naprawdę dużo bowiem, możemy tutaj zbudować prawdziwą replikę najważniejszego zamku w świecie czarodziejów. Budowanie tego miejsca będzie bardzo satysfakcjonującym przeżyciem, które zostanie z nami na długie lata. Jest jeszcze jeden plus, będziemy, mogli pochwalić się znajomym, że mamy własny magiczny zamek w domu.
Chatka Hagrida Na Ratunek
Umożliwia odegranie sceny z trzeciej części przygód czarodzieja i uratować Hardodzioba. Ta zabawka zapewni masę frajdy oraz odgrywania scenek na różne sposoby.
Podsumowanie
Zabawki z serii lego Harry Potter są bardzo dobrym pomysłem na prezent. Oferują niezapomnianą przygodę w świecie magii i czarodziejów, której każdy powinien doświadczyć.
Zabawki dla dzieci zabawki lego Harry PotterLego Harry Potter”.